Sunday, 4/12/2022 UTC+1
Urlop, Podróże i Hobby online!

Stowarzyszenie psychologów chrześcijańskich

Psycholog chrześcijański
Czy umiemy zadbać o swoje zdrowie?
To najzupełniej karygodne, gdy całkowicie pomniejszamy ogromne znaczenie takich tematów jak zdrowie. Potem i tak odczujemy dużo negatywnych efektów ubocznych, zatem być może fajnie byłoby, gdybyśmy najzwyczajniej w świecie zabrali się za własne zdrowie? Nierzadko sytuacja jest taka, że choć może się dla nas wydawać, iż zadbanie o własny organizm to katorga, to jednakże w żadnym wypadku nie można sądzić, że to prawda. Nie jest tak beznadziejnie. Twierdzenie, iż to coś trudnego, nierealnego, to wyłącznie wymówka.
– zdrowa dieta. Fakty są takie, że chociaż Japończycy są tą nacją, która żyje w nieustannym stresie, na małej powierzchni, to tak czy siak generalnie żyją o wiele dłużej, niż inni. Z jakiego powodu? Nadal jedzą smakowite, całkowicie zdrowe potrawy, które naprawdę sporo dają!
– aktywność fizyczna. Gdy lubimy jeść, ale całkowicie zapominamy jak niesamowicie istotny jest regularny ruch, w końcowym efekcie narzekamy na nadwagę. Co w takim razie poradzić? Siatkówka, hokej na lodzie, rower bądź bieganie są rewelacyjnymi formami spędzania wolnego czasu.
Podone wpisy: http://www.spch-warszawa.pl

About